Motofun Team

 motofun team ecobud MTE

Powstał z myślą o ludziach kochających motoryzację. Cieszących się wszystkim co posiada silnik spalinowy. Umiejących czerpać przyjemność z jazdy, obcowania z pojazdami, i z innymi miłośnikami motoryzacji.

Naszym założeniem było przyciągnąć ludzi zafascynowanych samochodami i motocyklami. Nie wprowadzamy żadnych ograniczeń czy ram zainteresowań.
Ideą jest, skupić ludzi o różnych poglądach, doświadczeniach i przekonaniach,
aby mogli się spotkać w jednym miejscu i nimi wymienić.
Dzielić swoimi fascynacjami i zarażać marzeniami.

Staramy się naszym klientom i przyjaciołom firmy umożliwiać kontakt z różnymi pojazdami na zlotach, na zawodach , na treningach na imprezach sportowych, wyprawach terenowych. Dać możliwość zobaczenie pojazdów przygotowanych do sportów, przejechania się nimi czy prowadzenia.

Spotkajmy się , rozmawiajmy i cieszmy.

Zapraszamy do uczestnictwa w różnych wydarzeniach motoryzacyjnych których jesteśmy organizatorami, uczestnikami czy sponsorami.

Info Drift

Niebawem rozpoczynamy treningi driftingu na torze Wyrazów – będziemy informować o terminach.

Włókniarz Częstochowa

Miło nam poinformować, że od tego roku wspieramy klub finansowo – jesteśmy jednym ze sponsorów. Również mocno dopingujemy naszą Częstochowską drużynę po reaktywacji klubu.


Oczywiście naszym oczkiem w głowie jest DRIFT

Tu sami próbujemy swoich sił, wspieramy zaprzyjaźnione jednostki i podglądamy najlepszych.

Nasza jednostka w przebudowie, nie możemy się doczekać pierwszych treningów.Wielokrotnie uczestniczymy w budowie jednośladów które zostały docenione na licznych konkursach i wystawach.Będąc miłośnikami Aut Amerykańskich staramy się być tam gdzie jest ich najwięcej, czyli na zlotach aut amerykańskich.

W tym roku zachęcamy do przyjazdu do MILICZA w dniach 24-26 czerwca.

Wiele atrakcji, wspaniała zabawa. Można obejrzeć niepowtarzalne auta i sprawdzić swoje na hamowni.

Poniżej zdjęcia z poprzednich lat;

________________________________________________________________________________

Nasz nowy projekt – Cafe Racer Yamaha XS 650                                                                                                                                _______________________________________________________________________________

KONTAKT Z BIUREM

Adres:
ECOBUD Sebastian Ciura
42-202 Częstochowa ul. Wazów 29 A


email: biuro@ecobud.info.pl